Визначився другий фіналіст Кубка Італії з футболу

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Італії Наполі не зміг перемогти Інтер на власному полі, але за підсумками двох поєдинків став переможцем дуелі.

У першому матчі у Мілані, який відбувся ще перед карантином, Наполі переміг з рахунком 1:0, отримавши комфортну перевагу перед другим поєдинком.

Однак уже на другій хвилині матчу в Неаполі Інтер відновив перевагу у протистоянні. Хавбек гостей Крістіан Еріксен відзначився неймовірним голом, закрутивши м’яч у ворота прямим ударом з кутового.

Але Наполі вдалося зрівняти рахунок ще до переви. Лоренцо Інсіньє віддав пас на Дріса Мертенса і той відправив м’яч у ближній кут.

У другому таймі команди голів не забивали і, таким чином, Наполі став другим фіналістом Кубка Італії. У фіналі Наполі зіграє проти Ювентуса, який напередодні вибив з турніру Мілан.

Наполі – Інтер 1:1
Голи: Мертенс, 41 — Еріксен, 2

Наполі: Оспіна — Ді Лоренцо, Максимович, Кулібалі, Хісай — Елмас (Руїс, 65), Демме, Зелінскі (Аллан, 85) — Політано (Кальєхон, 65), Мертенс (Мілк, 74), Інсіньє (Юнес, 85)

Інтер: Хандановіч — Шкрініар, де Врей (Раноккія, 88), Бастоні – Кандрева (Бірагі, 72), Барелла, Брозовіч, Янг (Мозес, 72) — Еріксен (Сенсі, 88) — Лукаку, Мартінес (Санчес, 72)